CELEBRITY

Wicemistrz Polski szoruje po dnie. Znów nie strzelił [SKRÓT]

Published

on

Śląsk Wrocław zremisował 0:0 z beniaminkiem Ekstraklasy, GKS-em Katowice w meczu 12. kolejki. Mimo tego okazji z obu stron nie brakowało, ale na przeszkodzie stawała poprzeczka i słupek, a w dobrej dyspozycji byli obaj bramkarze. Z punktu widzenia tabeli taki rezultat nie cieszy nikogo. Zobacz skrót z tego spotkania

W 20. minucie potężny strzał z rzutu wolnego tuż sprzed pola karnego oddał Bartosz Nowak, ale piłka uderzyła w poprzeczkę i z trybun rozległ się jęk zawodu. Ciekawa była końcówka pierwszych 45 minut w tym meczu. Obie drużyny stworzyły sobie okazje, ale najpierw Leszczyński powstrzymał strzał Klemenza, a chwilę później jego vis a vis Dawid Kudła obronił główkę Simeona Petrowa.

Skrót meczu GKS Katowice — Śląsk Wrocław
Na otwarcie drugiej połowy świetną okazję miał Petr Schwarz. Złożył się do strzału nożycami, ale trafił w słupek i centymetrów zabrakło, abyśmy obejrzeli przepiękną bramkę. Ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.