Serena Williams nagle podeszła do Świątek przed jej meczem. Zaskakujące, co jej przekazała

Iga Świątek kontynuuje swoje zmagania w Stanach Zjednoczonych. Po rywalizacji w WTA Cincinnati przyszedł czas na wielkoszlemowy US Open. W trakcie jego trwania miała zaszczyt spotkać się ze swoją idolką, Sereną Williams. Raszynianka zdradziła, o czym z nią rozmawiała.

Iga Świątek mknie jak burza w US Open. Kolejna rywalka za burtą
Iga Świątek rozpoczęła swoje zmagania w US Open 27 sierpnia. Najpierw mierzyła się z Kamillą Rachimową, a więc 104. rakietą rankingu WTA. Zwycięstwo nie przyszło jednak łatwo. W pierwszym secie raszynianka prowadziła 4:0, a za chwilę w grze tenisistki wdarł się kryzys. Całe szczęście, przy stanie 4:3 Polka się obudziła i ostatecznie doprowadziła do zwycięstwa 6:4. W drugim secie również nie było lekko. Pod koniec Rachimowa prowadziła 6:5 i Świątek walczyła o tie-breaka. Udało jej się do niego doprowadzić, a co więcej, wygrać. Tym samym ten pojedynek zakończył się, a raszynianka awansowała do kolejnej rundy