Polska zremisowała w meczu z Chorwacją 3:3. Internauci reagują memami

Reprezentacja Polski w piłce nożnej zremisowała z Chorwacją na Stadionie Narodowym w Warszawie 3:3. Mecz w ramach Ligii Narodów odbył się w miniony wtorek i zgromadził komplet kibiców. W międzyczasie pogratulowano tegorocznym olimpijczykom, m.in. Aleksandrze Mirosław i siatkarzom, których zaproszono na środek murawy. Wydarzenia ostatniego wieczoru nie umknęły internautom, którzy zrobili tematyczne memy.

Polska zremisowała w meczu z Chorwacją 3:3
Jest wreszcie przełamanie. Po sobotnim meczu, gdzie Polska przegrała z Portugalią 1:3, a internauci opłakiwali porażkę memami, nasi piłkarze nieco zrewanżowali się za tamtą klęskę. W ostatni wtorek na Stadionie Narodowym biało-czerwoni rozegrali kolejny mecz w ramach Ligii Narodów, tym razem z reprezentacją Chorwacji. Spotkanie zakończyło się remisem 3:3.

Początek meczu zapowiadał się dobrze, ponieważ pierwszego gola strzelił Piotr Zieliński już w 5. minucie meczu. Niestety, Chorwaci szybko nas dogonili, a następnie przejęli prowadzenie, strzelając nam trzy gole w ciągu 6 minut. Przez to nasi rywale, w szybkim tempie, wyszli na prowadzenie 3:1.