Polacy oszukani przez sędziego? Powtórka nie pozostawia wątpliwości

Reprezentacja Polski przegrała z Portugalią 1:3 w trzeciej kolejce Ligi Narodów UEFA. Biało-Czerwoni zagrali kiepskie spotkanie, ale mieli ogromną szansę na zremisowanie meczu. Niestety, kontrowersyjna decyzja arbitra pozbawiła Polaków szans. Czy należał się nam rzut karny

Reprezentacja Polski przegrała z Portugalią
W trzeciej kolejce Ligi Narodów UEFA reprezentacja Polski mierzyła się z naszpikowaną gwiazdami Portugalią. Niestety, nie był to udany mecz Biało-Czerwonych…

Mecz rozpoczął się niespodziewanie dobrze dla reprezentacji Polski, która przez pierwsze 10 minut zdominowała Portugalię, grając pewnie i odważnie, czym zaskoczyła rywali. Niestety, mimo obiecującego początku, Biało-Czerwoni nie zdołali stworzyć żadnych klarownych sytuacji bramkowych, a z czasem Portugalczycy zaczęli przejmować kontrolę nad grą. W 26. minucie Bruno Fernandes posłał idealne podanie głową do Bernardo Silvy, który strzałem z powietrza pokonał Łukasza Skorupskiego, wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie 1:0.

Z minuty na minutę Portugalczycy coraz bardziej dominowali na boisku, a Polacy mieli trudności z organizacją gry. W 37. minucie Rafael Leao popisał się fenomenalnym dryblingiem, mijając kilku polskich defensorów. Piłka po jego strzale trafiła w słupek, ale czekający na dobitkę Cristiano Ronaldo pewnie umieścił ją w siatce, zdobywając swoją pierwszą bramkę przeciwko Polsce od 17 lat. Na przerwę schodzono przy wyniku 2:0 dla gości