Polacy grają mecz, a Iga Świątek rozczarowała cały Narodowy. Podczas przerwy sceny, jakich kibice jej nie wybaczą

Mecz Polska – Chorwacja zakończył się słodko-gorzkim wynikiem. To jednak Iga Świątek najbardziej rozczarowała kibiców, zebranych na stadionie PGE Narodowym

Mecz Polska – Chorwacja: przebieg i wynik
Od początku było wiadomo, że mecz Polska – Chorwacja nie będzie najłatwiejszy dla Biało-Czerwonych. Po meczu z Portugalią zgrupowanie opuściło dwóch zawodników: przeziębiony Sebastian Walukiewicz oraz Jakub Piotrowski, który doznał urazu, wykluczającego go z gry. Okazało się też, że w meczu z Chorwacją nie zagra Robert Lewandowski. Trener poinformował, że kapitan polskiej drużyny ma lekki uraz.

Walukiewicza zastąpił Jakub Kiwior, a Lewandowskiego – Karol Świderski. Jako ofensywny pomocnik grał Kacper Urbański. Lewandowski wszedł jednak na murawę pod koniec drugiej połowy. Obie drużyny zapewniły nam silne emocje: pierwszą bramkę już 5. minucie meczu strzelił Piotr Zieliński, jednak już po chwili – od 19 do 24 minuty – Chorwaci wbili nam aż trzy gole

Honor reprezentacji Polski uratował Nicola Zalewski, strzelając gola w 45. minucie pierwszej połowy, a po nim Sebastian Szymański, w 68. minucie. Finalnie mecz zakończył się remisem 3:3. Kibice liczyli na dużą pociechę w czasie przerwy: niestety, tym razem zawiedli nie piłkarze, a Iga Świątek.