NFL

“Nie możesz”. Hiszpanie wściekli na to, co zrobił Probierz

We wtorkowym meczu reprezentacji Polski z Chorwacją (3:3) Robert Lewandowski wszedł na boisko dopiero w 62. minucie. Hiszpanie są wściekli na selekcjonera Michała Probierza za to, co zrobił z kapitanem kadry.

Ostatnie mecze reprezentacji Polski w Lidze Narodów UEFA nie były udane. Biało-Czerwoni najpierw przegrali 1:3 z Portugalią w kiepskim stylu, a następnie we wtorek, po pełnym emocji spotkaniu, zdołali zremisować 3:3 z Chorwacją

Dość niespodziewanie w drugim pojedynku na ławce rezerwowych usiadł kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski. Selekcjoner Michał Probierz argumentował to “drobną kontuzją” 36-letniego napastnika.

Mimo rzekomego urazu snajper wszedł na boisko w 62. minucie spotkania. Spowodowane to było chęcią doprowadzenia do remisu w starciu z Chorwacją. Poniekąd ta sztuka się udała, bo Lewandowski już po sześciu minutach zanotował asystę przy golu Sebastiana Szymańskiego.