Mecz z Bayernem już w środę, a tu takie wieści na temat Lewandowskiego. Docenili Polaka

FC Barcelona nie dała szans Sevilla FC w 10. kolejce La Liga. “Duma Katalonii” zwyciężyła aż 5-1, nic więc dziwnego, że aż czterech jej piłkarzy znalazło się w jedenastce tej serii gier wybranej przez portal Sofascore. W tym gronie nie mogło zabraknąć Roberta Lewandowskiego, który w tym spotkaniu strzelił dwa gole i teraz ma ich na koncie już 12, będąc zdecydowanym liderem klasyfikacji snajperów

Polak obie bramki zdobył w pierwszej połowie. Najpierw trafił do siatki w 24. minucie z rzutu karnego, otwierając wynik, a potem w 39. minucie, gdy podwyższył na 3-0. Stojący blisko przed bramką 36-letni napastnik zmienił wówczas lekko lot piłki po strzale, jaki oddał Brazylijczyk Raphinha.W międzyczasie gola strzelił Pedri, wykorzystując podanie Lamine’a Yamala, a w akcji uczestniczył jeszcze Lewandowski.

Po zmianie stron do siatki dwa razy trafił Pablo Torre, a ostateczny wynik brzmiał 5-1. W zestawieniu jedenastki 10. kolejki portalu Sofascore nie mogło więc zabraknąć graczy Barcelony, a w sumie znalazło się ich czterech. To oczywiście Polak, Pedri i Pablo Torre, a więc zdobywcy bramek w niedzielę, jak również Raphinha.