Iga Świątek jak maszyna! Nie dała rywalce szans [SKRÓT MECZU]………see the full details and photos………..

Sobotni finał turnieju WTA 1000 w Doha rozpoczął się dla Igi Świątek od sporych problemów. Jelena Rybakina kapitalnie weszła w mecz, szybko obejmując dość pewne prowadzenie w pierwszym secie. Nagle spotkanie musiało jednak zostać przerwane, a reprezentantka Kazachstanu potrzebowała przerwy medycznej. Nie chodziło jednak o żadną kontuzję, a o opatrzenie drobnej rany, do której doszło w kuriozalnych okolicznościach

.ph-sitebranding-path {
fill: #e6e6e6;
}

}

}

}

.eleven_sports_logo_embl_svg__st1{fill:#fff}IO Paryż 2024Piłka nożnaReprezentacjaEkstraklasaI LigaPuchar PolskiLiga MistrzówLa LigaBundesligaPremier LeagueSerie ALigue 1Liga EuropejskaLiga KonferencjiMichał ProbierzRobert LewandowskiInne ligi i rozgrywkiWynikiTransferyAkademia Młodego PiłkarzaEuro 2024Mundial 2022TenisUS Open 2024Iga ŚwiątekHubert HurkaczTurniejeWynikiWimbledon 2024Roland Garros 2024Australian Open 2024US Open 2023WTA Finals 2023ATP Finals 2023Igrzyska paralimpijskieSporty walkiBoksMMAInne sporty walkiSiatkówkaLiga Narodów siatkarzy 2024Liga Narodów siatkarek 2024Reprezentacja mężczyznReprezentacja kobietPlus LigaTauron LigaLigi i rozgrywkiWynikiME w siatkówce kobiet 2023ME w siatkówce mężczyzn 2023MŚ siatkarzy 2022Piłka ręcznaME piłkarzy ręcznych 2024MŚ piłkarek ręcznych 2023Reprezentacja mężczyznReprezentacja kobiet ORLEN SuperligaORLEN Superliga (Kobiety)Ligi i rozgrywkiWyniki MŚ piłkarzy ręcznych 2023Hokejowe MŚSkoki narciarskie72. Turniej Czterech SkoczniReprezentacja PolskiDawid KubackiKamil StochPiotr ŻyłaPuchar ŚwiataInne zawodyWyniki MŚ Planica 2023F1KoszykówkaNBAReprezentacja koszykarzyReprezentacja koszykarekBasket Liga koszykarzyBasket Liga KobietLekkoatletykaLekkoatletyczne ME 2024MŚ w lekkoatletyceELFRelacje na żywoEsporterSportowe życieŻużelPGE EkstraligaMetalkas 2. EkstraligaKrajowa Liga ŻużlowaSpeedway Grand PrixLigi i rozgrywkiWynikiZimoweNarciarstwo alpejskieBiegi narciarskieBiathlonHokejHokejowe MŚNHLReprezentacja PolskiPolska Hokej LigaMotoroweRajd Śląska 2024Rajd DakarRajd PolskiRajd Polski 2023DTMRobert KubicaInneKolarstwoTour de Pologne 2024PływanieRaporty specjalneRugbyMŚ F1H2ONinja Warrior PolskaWideoRedakcjaDaniel BednarekTomasz BrożekTomasz ChabiniakPaweł CzechowskiTomasz CzernichJakub CzosnykaKacper DąderewiczArtur GacAmanda GawronDamian GołąbWojciech GórskiAndrzej GrupaKatarzyna GurmińskaKamil HynekKamil JagodyńskiPiotr JaworTomasz KalembaJakub KędziorAndrzej KlembaKrystian KocerbaMichał KonarskiJustyna KrupaWojciech KulakOlgierd KwiatkowskiAdam LewickiDominika MajdanikTomasz MuchaRadosław NawrotBartosz NosalDariusz OstafińskiPaweł PieprzycaKatarzyna PociechaPrzemysław PółgęsekAdam PorażyńskiPaweł PyziakŁukasz RogowskiMaciej SłomińskiSebastian StaszewskiArtur SzczepanikMateusz WróblewskiJakub ŻelepieńŁukasz ŻurekEksperciPaulina Czarnota-BojarskaDariusz DziekanowskiMarian KmitaRoman KołtońCezary KowalskiJerzy MielewskiSławomir Peszko.icn_hamburger_svg__cls-2{fill:#fff}Partner merytoryczny: Eleven SportsIga Świątek w tarapatach, a tu mecz nagle przerwany. Kuriozalna sytuacjaOprac.: Tomasz BrożekIga ŚwiątekSobota, 17 lutego (17:11)Lubię toLubię to187Super52Hahaha20Szok9Smutny14Zły5Lubię toSuper287UdostępnijSobotni finał turnieju WTA 1000 w Doha rozpoczął się dla Igi Świątek od sporych problemów. Jelena Rybakina kapitalnie weszła w mecz, szybko obejmując dość pewne prowadzenie w pierwszym secie. Nagle spotkanie musiało jednak zostać przerwane, a reprezentantka Kazachstanu potrzebowała przerwy medycznej. Nie chodziło jednak o żadną kontuzję, a o opatrzenie drobnej rany, do której doszło w kuriozalnych okolicznościach.WTA 1000 Doha. Iga Świątek podczas meczu z Jeleną Rybakiną. Rywalka Polki potrzebowała przerwy medycznej/Noushad Thekkayil / NurPhoto / NurPhoto via AFP / Canal+ Sport/AFPReklamaIga Świątek na katarskich kortach radzi sobie po prostu kapitalnie. Liderka światowego rankingu wygrała dwie poprzednie edycje turnieju WTA w Doha i tym razem także nie miała sobie równych aż do sobotniego finału, w którym trafiła na Jelenę Rybakinę.Polska tenisistka rozpoczęła jednak mecz o tytuł, prezentując dość nerwową grę. Wykorzystała to świetnie dysponowana Jelena Rybakina, który już w pierwszym gemie przełamała Igę Świątek. Sytuacja powtórzyła się także w gemie numer pięć, dzięki czemu reprezentantka Kazachstanu prowadziła już 4:1.