Niemki zdobyły medal i nagle zaczęły śpiewać po polsku! Hit nad hity

Reprezentantki Niemiec sięgnęły po srebrny medal w wyścigu K-4 na 500 m. Po odebraniu krążków kajakarki udzielały wywiadu TVP Sport. W pewnym momencie zaczęły śpiewać po polsku. Wykonały utwór disco polo. W sieci pojawiło się nagranie.

Niemki sięgnęły po srebrny medal w wyścigu kajakarskiej czwórki na 500 m. Złoto zdobyły zawodniczki z Nowej Zelandii, a brąz Węgierki. Polki uplasowały się tuż za podium
Reprezentantki Niemiec, podczas gdy udzielały wywiadu TVP, zaczęły śpiewać po polsku utwór “Ona lubi pomarańcze”
W składzie niemieckiej czwórki jest była reprezentantka Polski Paulina Paszek. Przed laty pod biało-czerwoną flagą odnosiła spore sukcesy
Więcej ciekawych

Polskie kajakarki w składzie Karolina Naja, Anna Puławska, Adrianna Kąkol i Dominika Putto zajęły czwarte miejsce w wyścigu K-4 na 500 m. Wygrały zawodniczki z Nowej Zelandii, drugie miejsce zajęły Niemki, a trzecie Węgierki. Po ceremonii medalowej reprezentantki Niemiec udzielały wywiadu TVP Sport i nagle zaczęły śpiewać po… polsku.