FC Barcelona – Young Boys [NA ŻYWO]. Relacja online dzisiaj z meczu Lewandowskiego w Lidze Mistrzow

FC Barcelona
8′
Robert Lewandowski
34′
Raphinha
37′
Inigo Martinez
51′
81′

01 paź | Relacje na żywo / Piłka nożna / Liga Mistrzów

FC Barcelona – Young Boys [NA ŻYWO]. Relacja online dzisiaj z meczu Lewandowskiego w Lidze Mistrzów (01.10.2024)
FC Barcelona – Young Boys: śledź relację na żywo z meczu Ligi Mistrzów w TVPSPORT.PL (fot. Getty Images)
Przed piłkarzami FC Barcelona, jeszcze bez Wojciecha Szczęsnego, drugi występ w Lidze Mistrzów. Po porażce z AS Monaco, zmierzą się z Young Boys Berno. Na pierwsze gole w tej edycji zapoluje Robert Lewandowski. Mecz zacznie się o godzinie 21:00. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo w TVPSPORT.PL.

👉 Liga Mistrzów: sprawdź terminarz meczów 2. kolejki
👉 Liga Mistrzów: jakie mecze będą transmitowane w TVP?
👉 Liga Mistrzów [NA ŻYWO]. Śledź relację z pozostałych wtorkowych meczów

Relacja
Odświeżanie automatyczne co 120 sek.
90+3′
Koniec spotkania.

Barcelona pewnie i wysoko wygrywa z Young Boys Berno 5:0!

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji LIVE!

90+2′
Było blisko, centymetry zdecydowały, że Raphinha jednak nie cieszył się z trafienia.

90′
NIE MA GOLA. Ostatecznie piłkarz Young Boys był na spalonym!

90′
GOOOOL dla Szwajcarów. Zaskoczona obrona Barcelony, Monteiro z golem na Montjuic

90′
Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

89′
Fati do Raphinhi, ale tym razem panowie się nie zrozumieli.

84′
Andres Cuenca w miejsce Inigo Martineza.

82′
Mamy kolejny polski akcent. Na boisku pojawił się Łukasz Łakomy. To drugi mecz pomocnika Young Boys w Lidze Mistrzów!

81′
GOOOOOL samobójczy!

Kuriozalna interwencja Camary i mamy bramkę dla Blaugrany.

FC Barcelona – Young Boys Berno 5:0!

79′
Kontra Szwajcarów, znów nic nie wyniknęło z tej akcji.

77′
Barcelona odpuściła w ostatnich minutach. Nie dzieje się zbyt wiele pod bramką Young Boys.